Home

shunt poševno ironija běh na lyžích muži 15 grešnik Odporen Borite se

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pechoušek se blýskl v Drážďanech svým nejlepším výsledkem v kariéře – ČT  sport – Česká televize
Pechoušek se blýskl v Drážďanech svým nejlepším výsledkem v kariéře – ČT sport – Česká televize

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Norský šampionát ve skiatlonu na MS vyhrál Krüger, který porazil i favorita  Klaeba – ČT sport – Česká televize
Norský šampionát ve skiatlonu na MS vyhrál Krüger, který porazil i favorita Klaeba – ČT sport – Česká televize

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

SVĚTOVÝ POHÁR: Skvěle. Novák proháněl ve Falunu světovou špičku - Chebský  deník
SVĚTOVÝ POHÁR: Skvěle. Novák proháněl ve Falunu světovou špičku - Chebský deník

Nejlepší český běžecký výsledek z Ruky veze Jakš – osmnáctý na 15 km  klasicky, na desítce žen bodovaly Nováková a Vrabcová-Nývltová | Běžecké  lyžování
Nejlepší český běžecký výsledek z Ruky veze Jakš – osmnáctý na 15 km klasicky, na desítce žen bodovaly Nováková a Vrabcová-Nývltová | Běžecké lyžování

Ondřej Černý – Wikipedie

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger |  ČeskéNoviny.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger | ČeskéNoviny.cz

Karlssonová ovládla stíhací závod v Ruce a nadále vládne pořadí SP lyžařek  | Livesport.cz
Karlssonová ovládla stíhací závod v Ruce a nadále vládne pořadí SP lyžařek | Livesport.cz

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Biatlon (hromadný start - ženy, muži), běh na lyžích (ženy - 15 km volnou  technikou), severská kombinace (družstva) - Zimní světová univerziáda 2015  | Česká televize
Biatlon (hromadný start - ženy, muži), běh na lyžích (ženy - 15 km volnou technikou), severská kombinace (družstva) - Zimní světová univerziáda 2015 | Česká televize

Fotogalerie: Adam Fellner v závodu mužů na 15 km volně volně v rámci  Světového poháru v běhu na lyžích. - Šumperský a jesenický deník
Fotogalerie: Adam Fellner v závodu mužů na 15 km volně volně v rámci Světového poháru v běhu na lyžích. - Šumperský a jesenický deník

Mistrovství světa: Nejlepším Čechem byl na patnáctce volně Michal Novák.  Všechny medaile berou Norové | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Nejlepším Čechem byl na patnáctce volně Michal Novák. Všechny medaile berou Norové | Běžecké lyžování

Běžecké lyžování

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Klasické lyžování 2022 - dálkové běhy, světový pohár | iSport.cz

ZOH 2022 | Suverénní výkon Niskanena, z Čechů byl na patnácti kilometrech  nejlepší Fellner - iDNES.cz
ZOH 2022 | Suverénní výkon Niskanena, z Čechů byl na patnácti kilometrech nejlepší Fellner - iDNES.cz

Lyžařská hvězda Johaugová se ve Falunu rozloučila s kariérou vítězstvím -  Sport.cz
Lyžařská hvězda Johaugová se ve Falunu rozloučila s kariérou vítězstvím - Sport.cz

Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2014 – 15 km klasicky muži –  Wikipedie
Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2014 – 15 km klasicky muži – Wikipedie

Hubert Hudson Zákaz Nedostatek běh na lyžích muži 15 já Nažloutlý tvrzení

Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila  patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norská nadvláda na patnáctce přinesla zlato Holundovi, Češi výrazně  zaostali - iDNES.cz
Norská nadvláda na patnáctce přinesla zlato Holundovi, Češi výrazně zaostali - iDNES.cz

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger -  Sport.cz